top of page

Fri, 08 May

|

Europa Royale Hotel Kaunas

MSI Shoulder Course by prof. Shirley A. Sahrmann

Peties judesių sutrikimų sindromai: diagnozė ir gydymas / Movement System Impairment Syndromes of the Shoulder: Diagnosis & Treatment

Tickets Are Not on Sale
See other events
MSI Shoulder Course by prof. Shirley A. Sahrmann
MSI Shoulder Course by prof. Shirley A. Sahrmann

LAIKAS IR VIETA

08 May 2020, 08:30 – 09 May 2020, 17:00

Europa Royale Hotel Kaunas, Miško g. 11, Kaunas

INFORMACIJA

ATŠAUKIAMA DĖL COVID-19 PANDEMIJOS

Prof. Shirley A. Sahrmann. Peties judesių sutrikimų sindromai: diagnozė ir gydymas / Movement System Impairment Syndromes of the Shoulder: Diagnosis & Treatment 

2020 gegužės 8-9 d., Europa Royale Kaunas Hotel konferencijų centras, Miško g. 11. 

Registracija nuo 8 val. Trukmė nuo 8:30 val. iki 17 val.   

GALIMI REGISTRACIJOS PASIRINKIMAI: 

1.  PIRMAS pasirinkimas:  1 dienos seminaras su praktinėmis demonstracijomis (penktadienį, gegužės 8 d.)  – 100 EUR (nuo 2020-03-01 120 EUR) 

2.   ANTRAS pasirinkimas: 1 dienos seminaras su praktinėmis demonstracijomis (penktadienį, gegužės 8 d.) ir 1 praktikos diena (šeštadienį, gegužės 9 d.)  – 300 EUR (nuo 2020-03-01 340 EUR)   

Seminaras vyks anglų kalba.  

Vaišinsime kava ir pietumis. 

Išduosime pažymėjimus.  

APMOKĖJIMAS:

UAB Motus vita

Įmonės kodas 304216016

A/s LT347230000008467795

Paskirtyje nurodykite “Registracija į Sahrmann seminarą, X pasirinkimas, dalyvio vardas pavardė”

Užsiregistravus ir neapmokėjus per 3 dienas, registracija panaikinama.

Daugiau informacijos:  info@motusvita.lt, www.motusvita.lt, +37067607909  

APIE SEMINARĄ 

Seminaro metu bus analizuojami patokineziologiniai judesių modeliai, judesio sukeltos patologijos koncepcija.  Judesių sutrikimų sindromai išsivysto dėl daugybinių nepatologinių audinių ir judesių pokyčių, kurie sukuria papildomus judesius (angl. accessory motion), hipermobilumą arba sąnario mikro-nestabilumą, o tai sąlygoja mikrotraumą, kuri pasikartodama išsivysto į makrotraumą. Mikrotrauma sukelia patologinius audinio pokyčius, kuriuos dažniausiai ir stebi kineziterapeutas.   

Yra įrodyta, kad seminare aptariamas teisingas neuroraumeninių ir judesių sutrikimų identifikavimas yra geriausia klinikinės problemos sprendimo strategija. Šioje strategijoje didžiausias dėmesys skiriamas sutrikimo priežasčiai, o ne specifinei audinio patologijai. Svarbiausias judesio sutrikimo aspektas yra tas, kad sąnarys juda mažiausio pasipriešinimo trajektorija. Trajektoriją apibrėžia santykinis vidinis ir išorinis sąnarių lankstumas, santykinis standumas ir neuroraumeninės aktyvacijos būdai (angl. patern). Judesių sutrikimų priežastys yra ilgalaikės darbo ir fizinio aktyvumo (sporto šakos) padėtys bei pasikartojantys judesiai.   

Seminaro metu aptariami judesių sutrikimų sindromai – sutrikę judesiai, kurie dažniausiai sukelia nepageidaujamus simptomus, išnykstančius koregavus sutrikusį judesį. Taip pat praktiškai demonstruojami ir analizuojami mentės ir žasto judesių sutrikimai. Praktiškai demonstruojama judesių sutrikimų sindromų diagnostika esant peties skausmui. Mokoma atlikti peties bei pečių lanko judesių sutrikimų ištyrimą ir sudaryti kineziterapijos programą.   

IŠKLAUSĘ SEMINARĄ DALYVIAI GEBĖS:  

1. Apibūdinti judėjimo sistemą ir veiksnius, lemiančius judesio sutrikimo sindromo vystymąsi.  

2. Apibūdinti patokineziologinį judesio modelį.  

3. Paaiškinti santykinio lankstumo, santykinio standumo sąvokas bei neuroraumeninės aktyvacijos būdus.   

4. Paaiškinti judesio atlikimo mažiausio pasipriešinimo trajektorija svarbą.  

5. Apibūdinti mentės ir žasto judesių sutrikimų sindromus.  

6. Apibūdinti peties ir pečių lanko judesių sutrikimų sindromų ištyrimą ir kineziterapiją  

7. Gebėti sudaryti kineziterapijos programą, pagrįstą ištyrimo rezultatais, nustatyta diagnoze ir kitais susijusiais veiksniais.  

APIE LEKTORĘ 

Dr. Sahrmann yra Vašingtono universiteto (St. Louis, Misūris) kineziterapijos, neurologijos, ląstelių biologijos ir fiziologijos profesorė emeritė. Vašingtono universitete įgijo kineziterapijos bakalauro laipsnį, baigė neurobiologijos magistro ir doktorantūros studijas. Ji yra Catherine Worthingham Fellow Amerikos kineziterapijos asociacijos narė, yra gavusi apdovanojimus iš Marion Williams Research asociacijos, The Lucy Blair service, Kendall Practice, taip pat John H.P Maley Lecture ir Mary McMillan Lecture apdovanojimus. 

Dr. Sahrmann yra gavusi Vašingtono universiteto garbės fakulteto apdovanojimą, apdvonojimą už klinikę praktiką bei Indianapolio universiteto garbės daktaro laipsnį. Yra buvusi Amerikos kineziterapijos asociacijos valdybos narė.  

Taip pat yra daugybės nacionalinių ir tarptautinių pranešimų autorė, buvo pagrindinė pranešėja pasaulio kineziterapijos konfederacijoje ir Europos, Australijos, Naujosios Zelandijos, Japonijos, Singapūro ir Kanados kongresuose.  

Dr. Sahrmann mokslinių tyrimų ineteresai yra judesių sindromų klasifikavimo schemų kūrimas ir mokslinis pagrindimas, bei pratimais grįstų inetervencijų šiems sutrikimams gydyti sudarymas. Jos knygos Diagnosis and Treatment of Movement Impairment Syndromes ir Movement System Impairment Syndromes of the Cervical and Thoratic Spines and the Extremities yra plačiai žinomos, čia aprašomi minėti sindromai bei jų gydymo būdai. 

Dalintis

bottom of page