top of page

Biomechaniniai tyrimai efektyvesnei reabilitacijai

MOTUS VITA klinika džiaugiasi besitęsiančiu bendradarbiavimu su KTU mechatronikos institutu. Institute vystomos šiuolaikinės (bio)mechatronikos technologijos sveikatinimui, profilaktikai, diagnostikai, reabilitacijai ir gydymui.


Esant poreikiui, rekomenduojame savo klientams KTU biomechatronikos laboratorijoje atlikti specializuotus pusiausvyros, eisenos, raumenų jėgos, įkvėpiamų ir iškvėpiamų dujų ar kitus tyrimus.


Šiais laikais nėra sudėtinga rasti laboratoriją, kur jums atliks įvairius tyrimus. Klausimas, ką su gauta informacija darysite toliau.


Štai ką darome mes:

  • Reabilitacijos proceso eigoje identifikavę, kad klientui tikslinga atlikti tam tikrus biomechaninius tyrimus, kartu su klientu vykstame į laboratoriją ir dalyvaujame tyrimų procese.

  • Aptariame su klientu jo rezultatus, paaiškiname ir pakomentuojame įvairias reikšmes ir individualią dinamiką.

  • Išanalizuojame tyrimų ataskaitų duomenis ir atsižvelgiame į juos sudarydami ir tikslindami reabilitacijos planą, siekdami maksimalaus jo efektyvumo.


Biomechaniniai tyrimai ypač aktualūs ir net privalomi sportininkams, siekiantiems po traumos kuo greičiau saugiai sugrįžti į aktyvią veiklą ir išvengti pakartotinių traumų.

Kiekvieno žmogaus atsistatymas po traumų yra skirtingas, daug priklauso nuo taikomų reabilitacijos metodų ir asmeninės motyvacijos. Pastebėjome, kad paprastai klientai turi daugiau motyvacijos, kai ne tik jaučia, bet ir vizualiai procentais ir kreivėse mato savo reabilitacijos progresą.


Verslo ir mokslo partnerystė – vienas kertinių mūsų veiklos principų. Reabilitacijos procese siekiame savo klientams taikyti ir rekomenduoti pačias naujausias biomedicinos ir medicinos technologijas ir žinias.
Aktualu
Paskutinės naujienos
Archyvas
Ieškoti pagal žymes
Sekite mūsų naujienas
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page