top of page

Reabilitacija po insulto su Bioness

Lietuvoje turime geras sąlygas ir daug puikių reabilitacijos specialistų, kurie padeda insultą patyrusiems žmonėms atgauti jėgas.


Reabilitacija po insulto yra pradedama iš karto, kai tik stabilizuojasi paciento būklė. Dauguma pacientų pereina įvairius reabilitacijos etapus ir ženkliai pagerina savo būklę.


Tačiau ką daryti, kai tam tikros funkcijos/judesiai nebūna iki galo atgauti ir po viso paskirto reabilitacijos laikotarpio?


Bendradarbiaudama su oficialiais Bioness® atstovais Lietuvoje, MOTUS VITA teikia savo pacientams reabilitacijos paslaugas su Bioness® funkcinės elektrostimuliacijos sistemomis.


Pirmiausia taikome terapinės neuromokslinės edukacijos metodus ir nuosekliai pacientams ir jų šeimos nariams paaiškiname, kas vyksta kūne, kokio rezultato siekiama, kaip sekti atliekamų procedūrų eigą ir pojūčius.


Šiuolaikinis mokslas kasdien atranda įvairias žmogaus sveikatą ir gyvenimo kokybę gerinančias priemones ir metodus. Pažangios biomedicinos ir medicinos technologijos ir žinios pasiekiamos kiekvienam.


Derinant kineziterapijos ir funkcinės elektrostimuliacijos procedūras, pasiekiamas greitesnis paciento atsigavimas, atliekama ydingo judesio stereotipo korekcija, didinama judesių amplitudė ir jėga, gerinama kraujotaka ir mikrocirkuliacija, valingų judesių atgavimas bei palaikymas.


Vienas svarbiausių aspektų atliekant funkcinę stimuliaciją Bioness sistema – tai, kad visos procedūros metu kartu su funkcine stimuliacija skatinamas ir valingas, paties paciento atliekamas judesys.


Stenkitės, dirbkite ir tikėkite, kad Jums pavyks!


Bioness® funkcinės elektrostimuliacijos sistemą sudaro funkciniai nervų ir raumenų elektrostimuliatoriai bei hibridiniai įtvarai, naudojami pacientų reabilitacijai:

  • po galvos smegenų infarkto (insulto),

  • po trauminio galvos ir nugaros smegenų pažeidimo,

  • esant išsėtinei sklerozei,

  • esant cerebriniam paralyžiui,

  • kitiems neurologiniams pažeidimams.


MOTUS VITA – Bioness kompetencijų centras Kaune. Visi kineziterapeutai yra apmokyti dirbti su Bioness elektrostimuliatoriais ir hibridiniais rankos, pėdos, kelio sąnario įtvarais.
Comments


Aktualu
Paskutinės naujienos
Archyvas
Ieškoti pagal žymes
Sekite mūsų naujienas
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page